Aktualnie w ofercie:
74 hoteli 4757 ofert

Zadbaj o ciało w SPA

Każdy pragnie mieć zdrowe, silne i zadbane ciało. Nie da się zahamować procesu starzenia, ale warto chociaż raz na jakiś czas rozpieszczać swoje ciało, korzystając z zabiegów pielęgnacyjnych. Poczuć się dobrze w swojej skórze bez względu na metrykę. Oferta zabiegów dla ciała w SPA została tak skomponowana, aby odpowiadać potrzebom zarówno rodzaju skóry, jak i oczekiwaniom gości. Wśród proponowanych zabiegów znajdą Państwo klasyczne i nowoczesne, niekonwencjonalne techniki pielęgnacyjne.

Pielęgnacyjny zabieg na ciało lekarstwem na wszystko

Specjalnie opracowane receptury, doskonała jakość kosmetyków, profesjonalny dobór i wykonanie jest gwarancja niezapomnianych doznań, odprężenia i pozbycia się problemów naszej skóry. Zmiany dotykające skórę ciała spowodowane wiekiem, stylem zycia i odżywiania, skłonnościami genetycznymi, przebytymi chorobami mozna łatwo i szybko usunąć bądź zniwelować technikami i doświadczeniem dzisiejszej dziedziny kosmetycznej. Oferowana szeroka gama produktów i zabiegów pozwala na zadowolenie każdego kto odda się w ręce specjalistów.

Recepta na gładką skórę - peeling

Peeling ciała to zabieg kosmetyczny, który skutecznie złuszcza martwy naskórek i zanieczyszczenia skóry. Dzięki niemu skóra szybciej się regeneruje, jest gładka w dotyku i rozjaśniona. Peeling głęboko oczyszcza skórę, dzięki czemu jest ona bardziej podatna na wnikanie odżywczych składników zawartych w kremach i balsamach. Zabieg ten pobudza mikrokrążenie, co wpływa również na zmniejszenie cellulitu.

Masaż dla ciała i ducha

Masaż to jeden z najprzyjemniejszych zabiegów pielęgnacyjnych. Poprawia krążenie, ujędrnia skórę, przyspiesza regenerację sił i odpręża. Skuteczność masażu leży dosłownie w rękach masażysty, od jego umiejętności zależy, czy zostanie osiągnięty zakładany rezultat. Każde SPA dysponuje kadrą specjalistów z dużym doświadczeniem i wiedzą, którzy pomogą Państwu w zrelaksowaniu, wymodelowaniu sylwetki lub rozluźnieniu napiętych mięśni.

Masaż relaksacyjny i aromaterapeutyczny

Masaż relaksacyjny to najlepszy sposób na zmęczenie fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne obowiązki i problemy, ciągłe stresy - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii do życia. W takiej sytuacjach najepszym lekarstwem jest dobrze wykonany masaż relaksacyjny z użyciem kosmetyków działających poprzez zapach odpręzająco lub jeśli tylko zechcemy pobudzająco, leczy obolałe i napięte mięśnie, leczy problemy z zasypianiem a więc jest prawdziwą przyjemnością.

W walce o dobrą kondycję skóry ważna jest nie tylko codzienna pielęgnacja, ale i regularne korzystanie z profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Źródło: Lawendowy Zdrój Medical SPA
..................................................................................................................................................................................................

Polecane pakiety SPA - zobacz więcej »