Aktualnie w ofercie:
74 hoteli 4757 ofert

Wykorzystaj jesienny czas

Jesienne dni przed nami, ale to nie powód by poddać się melancholii i zostawać w tyle. Jesień to przede wszystkim kolorowe lasy, grzybobranie, spacery.
Barwne liście unoszące się na wietrze są jak złoty deszcz, który poprawia nastrój każdemu kto spojrzy na nie przez promyki słońca. Jesienią liście drzew przebarwiają się stopniowo na żółto, potem na pomarańczowo i czerwono. Mozaiki kolorowych liści oraz muskających je promieni słonecznych przyciągają miłośników spacerów oraz rodzinnych wypraw. Warto więc poświęcić temu miejscu popołudniowy czas i naładować baterie w cichym i kolorowym zakątku.

Urokliwe, jesienne okolice sprzyjają spacerom. W słoneczny dzień można odpocząć na świeżym powietrzu, łapać uciekające promienie słoneczne czy na ławeczce w parku poczytać jedną z ulubionych pozycji książkowych.
 
Chociaż sezon turystyczny kojarzy nam się z latem to w kurortach trwa on cały rok. Kolorowe zakątki przyrody, cisza i otaczające uzdrowisko lasy to miejsce gdzie dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy znajdą moc atrakcji i miejsc, które z roku na rok odkrywa się na nowo. Bo przecież każde miejsce kryje w sobie coś czego nie odkryliśmy poprzednim razem. Dla tych, którzy chcieliby odkryć je właśnie jesienią czekają miejsca równie kolorowe, co magiczne.

Pamiętajmy, że także jesienią można nabrać siły na pozostałe dni roku. Jesień to szczególna pora w roku, gdy skóra musi zregenerować się po długotrwałym działaniu promieni słonecznych, bardzo często jest odwodniona i wiotka, dlatego potrzebuje szczególnej pielęgnacji. Warto podkreślić, że jesień to korzystny czas na wykonanie zabiegów, ponieważ pogoda jest w miarę stabilna – nie ma silnego słońca ani mrozu, a wilgotność powietrza jest odpowiednia. Z powodzeniem można planować intensywne zabiegi kosmetyczne właśnie na tą porę roku. Które z nich najlepiej wykonać jesienią?

Mikrodermabrazja - już po pierwszym  zabiegu można zaobserwować wygładzenie skóry, spłycenie zmarszczek i blizn poprawę kolorytu.

Ultradźwięki - nawilżanie skóry z użyciem ultradźwięków to doskonała metoda odżywienia poprzez wtłoczenie substancji aktywnych w głąb skóry.

Złuszczanie kwasami owocowymi - ujędrnianie, wygładzanie skórę i spłycanie zmarszczek mimicznych oraz usuwanie słoneczanych przebarwień.

Zabiegi na ciało - zabiegi składające się z peelingu ciała, który przygotowuje skórę do wchłaniania składników czynnych zawartych w maskach i masłach; kolejnym etapem jest nałożenie maski na ciało.

Masaż aromatyczny - doskonale relaksuje, a ciepło i unosząca się woń olejków działa na wszystkie zmysły.

Wykorzystaj jesienny czas najlepiej jak się da, zarówno pod względem dobrego samopoczucia, spokoju ducha, jak i potrzeb Twojej skóry.

Częściowe źródło: Solar SPA Hotel, Talaria SPA

..................................................................................................................................................................................................


Zobacz jesienne oferty - Pakiety SPA na Jesień - kliknij tutaj »