Aktualnie w ofercie:
74 hoteli 4757 ofert

Wiosenna kondycja i figura

Wiosenna energia budzi do życia nie tylko faunę i florę, ale również w Nas pojawia się większa chęć do działania. Okres przedwiosenny to idealny moment, żeby kompleksowo zadbać o swoje zdrowie i kondycję oraz pielęgnację swojego ciała.

Niestety, zimą nasza skóra narażona jest na nadmierne wysuszenie, spędzamy mniej czasu aktywnie, co skutkuje pojawieniem się znienawidzonych fałdków.

Chcesz poprawić swoją kondycję ale nie masz pomysłu jak to zrobić? Polecamy odpowiednio przygotowane pakiety SPA, które pomogą Ci wrócić do formy. Te oferty pomogą Ci pożegnać nadmierne kilogramy poprzez specjalną dietę i odpowiedni plan zajęć fitness, a zabiegi odświeżą Twoje ciało.

Wybierz pakiet odchudzający i pozwól, żeby zadbali o Ciebie profesjonaliści. Dieta oparta jest na produktach, które zapewniają prawidłowe tempo przemiany materii. Dieta to kuracja odchudzająca połączona z intensywnym oczyszczaniem organizmu z toksyn. Zajęcia fitness odbywają się pod opieką instruktora a dodatkowy wprowadzający trening na siłowni pomoże Ci pogłębić efekty. Przy kuracji z dietą zabiegi SPA są tak dopasowane, żeby wpływały oczyszczająco na cały organizm i usuwały zbędne produkty przemiany materii. Dodatkowo polecamy zabiegi na ciało i twarz, zabiegi pielęgnacyjne oraz kąpiele, których efekt kompleksowo regeneruje cerę i skórę oraz sprawia przyjemność.

Pakiet skierowany na odchudzanie i dbanie o figurę to najlepsza inwestycja w zdrowie, świetne samopoczucie i lepszy wygląd. Rozpocznij swoją drogę do przemiany już teraz !

Częściowe źródło: Hotel Aquarius SPA
..................................................................................................................................................................................................

Odchudzające pakiety SPA - zobacz więcej »