Aktualnie w ofercie:
74 hoteli 4757 ofert

Winoterapia z gorącej Hiszpanii

Winoterapia, czyli zabiegi z użyciem kosmetyków z czerwonego wina to kuracja przeznaczona w szczególności dla skóry dojrzałej i wymagającej. Są to zabiegi na ciało ujędrniające i antycellulitowe, o najsilniejszym działaniu. Kosmetyki użyte na twarz mają silne działanie antyoksydacyjne, zwalczając wolne rodniki, które są podstawową przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. To jedyna w swoim rodzaju terapia o silnych właściwościach przeciwutleniających, regenerujących i odżywiających, która poprawia krążenie i stymuluje powstawanie kolagenu oraz elastyny. Wygładza i dotlenia skórę, zwiększa jej elastyczność i nadaje zdrowy koloryt, a przede wszystkim pięknie pachnie winem.

Prestiżowa marka ESDOR produkuje kosmetyki z win pochodzących z gorącej Hiszpanii. Zakład produkujący kosmetyki położony jest w Valbuena de Duero (Valladolid), w samym sercu prestiżowego regionu winiarskiego Ribera del Duero. Wszystkie winogrona używane do produkcji kosmetyków pochodzą z własnych plantacji, a ich uprawy prowadzone są zgodnie z zasadami upraw ekologicznych. Jest to wyjątkowa linia kosmetyków do twarzy i ciała opartych na naturalnych składnikach. Podstawowym wyróżnikiem tych kosmetyków jest zawartość polifenoli winnych, otrzymywanych w wyniku zastosowanej nowatorskiej technologii, opracowanej i wdrożonej przez zespól naukowo-badawczy Grupy Matarromera. Dzięki tej technologii otrzymywany jest skoncentrowany ekstrakt polifenolowy - Eminol - który jest jednym z podstawowych składników aktywnych wszystkich kosmetyków.

Zabiegi winne pobudzą twoje zmysły, odżywią, nawilżą, zrewitalizują i zadziałają antystresowo.
Relaks w SPA podczas zabiegów winnych o rubinowym kolorze to uczta dla ciała i umysłu. Zawierają polifenole, które maja właściwości antyoksydacyjne, oczyszczające i tonizujące. Pozostawiają skórę gładką, miękką i rozświetloną. Podczas zabiegów serwowana jest lampka dobrego, czerwonego wina.


Źródło: Villa Andalucia Ciechocinek

..................................................................................................................................................................................................

Więcej informacji o hotelu - Villa Andalucia - zobacz »