Aktualnie w ofercie:
78 hoteli 4687 ofert

Odstresuj się w SPA !

Pobyt w SPA nastawiony jest na dostarczenie maksymalnego relaksu i pozytywnej energii oraz odzyskanie harmonii duszy i ciała. Jeżeli masz stresującą pracę, wszystko cię drażni, tracisz pewność  siebie i nie masz na nic ochoty – to z pewnością sygnał, że musisz odreagować.

Pobyt na łonie natury, lektura ulubionej książki na słonecznym tarasie, czy zawarte w pakiecie zabiegi, jak na przykład aromatyczna kąpiel i relaksujący masaż, zapewnią nie tylko relaks i błogie lenistwo, ale wprowadzą w pogodny nastrój.
Natomiast orzeźwiający prysznic po pobycie w saunie, dostarczenie ciału porcji wysiłku fizycznego na sali fitness, spacery i jazda na rowerze, pozwolą odzyskać siły i równowagę. Jeżeli do tego zadbamy o odpowiednią dietę, oczyszczającą ciało z toksyn, dobre samopoczucie gwarantowane.

Dla pełnej odnowy:

Umysłu – zdrowy mikroklimat, wiosenna sceneria krajobrazu.
Ducha – pełen relaks w Strefie Wellness, odprężająca aranżacja wnętrz, ciepła i gościnna atmosfera.
Ciała - oczyszczenie organizmu z toksyn, przywrócenie właściwego metabolizmu i równowagi biologicznej poprzez zastosowanie zdrowej diety i zabiegów.

Bez względu na porę roku podczas pobytu w SPA odnajdziesz sprawdzoną receptę na odzyskanie harmonii, a organizm wyciszy się i odzyska równowagę. Każda chwila jest idealna do zadbania o swoje ciało, a profesjonalne SPA spełni wymagania każdego.


Częściowe źródło: Hotel Fryderyk Duszniki Zdrój, Uzdrowisko Ewa Świeradów Zdrój

..................................................................................................................................................................................................

Wiosenne pakiety SPA - zobacz więcej »