Aktualnie w ofercie:
74 hoteli 4757 ofert

Zimą polecane w SPA w Medical Spa Malinowy Dwór

Zima to pora, podczas której nasza skóra wymaga szczególnej uwagi.

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę z Hotelem Medical Spa Malinowy Dwór Świeradów-Zdrój. Wyjątkowe Centrum SPA w górach, w dziesięciu profesjonalnie wyposażonych gabinetach, zapewnia szeroki wybór zabiegów upiększających i relaksacyjnych na twarz, ciało oraz włosy z użyciem najlepszych produktów kosmetycznych znanych i lubianych marek oraz firmowych Balneokosmetyków.

Sprawdź szczególnie polecane zimą zabiegi SPA w Medical Spa Malinowy Dwór.

Zabiegi na ciało:

Balancing Cashmire Wood
Intensywnie odżywczy zabieg na ciało, który przywraca zmysłom wewnętrzną równowagę. W skład zabiegu wchodzi aromatyczny solny peeling, odżywcza maska i wygładzający olej.
Cena 260 zł, czas 60 min.

Malinowe Body Wellness
To przywracający siły witalne zabieg na bazie Balneokosmetyków z serii Eko Wellness & SPA. Przeznaczony jest dla każdej skóry, szczególnie zmęczonej, suchej, pozbawionej jędrności i elastyczności. Zabieg składa się z 3 etapów: peeling, maska, masło na koniec.
Cena 210 zł, czas 60 min.

Kameralny, czterogwiazdkowy hotel w górskiej miejscowości uzdrowiskowej zaprasza !
Na ponad 500 m2 strefy Wellness gwarantujemy Państwu odprężenie w dużym basenie z wodą źródlaną z systemem hydromasaży, kompleksie saun, zewnętrznym jacuzzi na tarasie z panoramą Pogórza Izerskiego oraz pokoju relaksu – tepidarium.


Źródło: Hotel**** Medical Spa Malinowy Dwór

...................................................................................................................................................................

Więcej informacji - Hotel**** Medical Spa Malinowy Dwór - zobacz »