Aktualnie w ofercie:
85 hoteli 4606 ofert

Zabiegi odmładzające - poleca Villa Alina MEDICAL & SPA

Villa Alina MEDICAL & SPA w Polanicy Zdroju to luksusowy kameralny pensjonat z centrum Wellness w uzdrowiskowej parkowej części jednego z najlepszych kurortów Kotliny Kłodzkiej.

W ofercie bogaty wachlarz możliwości wypoczynku i rekreacji, w tym zabiegi medycyny estetycznej, oferta odmładzania i odchudzania najnowszej generacji laserami leczniczymi, we współpracy z Centrum Odnowy Revita.

Oto najbardziej polecane obecnie zabiegi:

DERMAOXY
Dermaoxy to zabieg potrafiący odpowiedzieć na potrzeby klientów, którzy cenią sobie natychmiastowy efekt rozjaśnienia i odmłodzenia skóry. Polega na wtłaczaniu aktywnych składników odpowiednio dobranego preparatu za pomocą czystego tlenu.
Cennik: twarz + szyja = 300 zł; twarz + szyja + dekolt = 350 zł

DERMATUDE
Polega na kontrolowanym nakłuwaniu skóry, aktywuje jej regenerację i podaje aktywne składniki w formie serum do warstwy, w której są najbardziej pożądane.
Cennik:
- twarz + szyja = 350 zł (dodatkowe obszary + 100 zł)
- twarz + szyja + dekolt = 450 zł (dodatkowe obszary + 100 zł)


Secret RF
Zabieg oparty na synergicznym połączeniu Bi – polarnych fal radiowych i systemie mikronakłuwania. Doskonała metoda usuwania zmarszczek, blizn oraz rozstępów z efektem remodelowania kolagenu i bezoperacyjnego liftingu.
Cennik: twarz + szyja = 1500 zł; twarz + szyja + dekolt = 1800 zł
                                             
SERIA NIEZAWODNYCH DUETÓW - polecamy pakiety specjalne:

Dermatude + Dermaoxy
Zastosowanie obu zabiegów potęguje wzajemne działanie, co przyczynia się do osiągania szybszych i lepszych rezultatów odmłodzenia skóry.
Cennik: twarz + szyja = 520 zł; twarz + szyja + dekolt = 640 zł

Secret RF + Dermaoxy
To innowacyjne połączenie działania obu urządzeń potęguje końcowy efekt liftingu i nawilżenia skóry.
Cennik: twarz + szyja = 1650 zł; twarz + szyja + dekolt = 1950 zł

W strefie SPA&Wellness można także skorzystać z takich urządzeń i zabiegów jak m.in.: sauny (fińska, parowa, infrared), wanny jacuzzi (także z solanką), ścieżka wanien Kneippa, lodopad, leżanki z funkcją fototerapii (Sonnenwiese), prysznic wrażeń.


Źródło: Villa Alina MEDICAL & SPA

...................................................................................................................................................................

Więcej informacji o hotelu - Villa Alina MEDICAL & SPA - zobacz »