Aktualnie w ofercie:
74 hoteli 4757 ofert

Pałac Margot - sprawdź atrakcje Wellness !

Pałac Margot to miejsce w cichej dzielnicy Karpacza, u podnóża Karkonoszy, gdzie można się zrelaksować i zadbać o harmonię ciała i ducha. W celu zapewnienia Gościom jak najlepszych warunków nasze SPA jest najdłużej otwarte w Karpaczu (do 23:00).

Pomyślano tu o wielu sposobach wypoczynku i regeneracji organizmu, możesz wybrać spośród nich taki, który najbardziej Ci odpowiada. Oto jakie atrakcje Wellness czekają w Pałacu Margot:

- Basen
W Pałacu mieści się klimatyczny basen z grotą skalną oraz rwącą rzeką. Jeżeli poszukujesz odprężenia i relaksu to zdecyduj się na wypoczynek w górach. Spa w Pałacu Margot to również doskonałe miejsce na aktywne i rodzinne spędzanie wolnego czasu.

- Basen na Dachu
Basen powstał w 2016 roku. Wyposażony jest w przeciw-falę oraz leżanki z hydromasażem. Możemy jednocześnie pływać i podziwiać niesamowitą panoramę Karkonoszy. Basen czynny od 25 Maja do Października.

- Świat Saun
Sauna fińska – sucha o względnie niskiej wilgotności powietrza,
Sauna turecka - sauna parowa o wilgotności dochodzącej do 100% i temperaturze 40-50°C , 

Sauna infrared – bez pary i niskotemperaturowa, gdzie dzięki wykorzystaniu promienników podczerwieni i energii penetrującej ciało ogrzewane jest od „wewnątrz”.

- Grota Solna
Korzystając z dobroczynnego działania soli znacząco redukujemy stres, pogłębiamy i spowalniamy oddychanie, podnosimy zdolność koncentracji, cieszymy się świeżością, wspomagamy leczenie różnego rodzaju schorzenia oraz opóźniamy procesy starzenia się skóry.  Świeży powiew bryzy morskiej w górach.

- Jacuzzi
Przeżyjesz niezapomniane chwile, korzystając z masażu wodnego i wodno-powietrznego oraz kąpieli perełkowych, podczas których wyrzucane ze specjalnie umieszczonych dysz, pęcherzyki tlenowe wspaniale masują Twoje ciało, zapewniając spokój i odprężenie.

- Tepidarium
Pomieszczenie w którym można się zrelaksować i odpocząć na ogrzewanych leżankach, poddając się relaksującej muzyce i spokojnej grze świateł, wśród miękkich form inspirowanych naturalnymi dziełami natury.

Piękne widoki, bliskość przyrody oraz atrakcji są gwarancją udanego pobytu. Pałac Margot oferuje swoim Gościom jedyny w swoim rodzaju wystrój i niesamowitą atmosferę. Na Gości czeka luksusowy wypoczynek i bogactwo usług dodatkowych.

Źródło: Pałac Margot

..................................................................................................................................................................................................

Szczegóły oferty - Pałac Margot - kliknij tutaj »