Aktualnie w ofercie:
71 hoteli 4871 ofert

Masz plany na weekend? A może wyjazd do SPA?

Szukasz miejsca na weekendowy pobyt? Weekend w SPA to świetny pomysł na spędzenie przyjemnych chwil w kameralnym hotelu.

W specjalnych pakietach otrzymają Państwo przyjemne zabiegi relaksacyjne. Wybranie hotelu o kameralnym charakterze sprzyja weekendowemu wypoczynkowi. Będziecie mieli okazję odpocząć od zgiełku i pośpiechu dnia codziennego.

Tworząc wyjątkowe pakiety na pobyty weekendowe czy kilkudniowe zadbano o ciekawy dobór zabiegów w połączeniu z niespodziankami i dodatkowymi atrakcjami. Jeśli jesteście spragnieni bliskości i chcielibyście rozpalić namiętność w Waszych związkach polecamy romantyczne weekendowe pakiety dla dwojga.

W pakiecie SPA otrzymują Państwo wszystko, co jest potrzebne do pełnego wypoczynku:
* noclegi w wygodnych pokojach z kulinarnymi niespodziankami
* śniadania i obiadokolacje lub romantyczne kolacje
* pobyty w hotelowej strefie wellness (zwykle składającej się z basenu, wygodnych leżanek, sauny suchej, łaźni parowej oraz jacuzzi)
* relaks podczas zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych.

W czasie kilkudniowych pobytów z pewnością najchętniej nie wychodzilibyście ze SPA. Gdyby jednak naszła Was ochota w czasie pobytu weekendowego zobaczyć regionalne atrakcje, to na pewno znajdziecie coś ciekawego w wybranej okolicy.

Podczas pobytu możecie skupić się na sobie i na delektowaniu się własnym szczęściem, szczególnie gdy nie musiecie martwić się o gotowanie. O kulinaria zadba kucharz gotujący z pasją. Przyjemnie jest skosztować dobrej kuchni, która w towarzystwie wina sprawia, że ma się ochotę na słodki deser.

Już wiesz dlaczego wybór SPA będzie najlepszym wyborem na weekend?

Źródło: Bazuny Hotel & SPA
..................................................................................................................................................................................................

Sprawdź wybrane oferty polecane - zobacz »