Aktualnie w ofercie:
74 hoteli 4757 ofert

Ekskluzywne zabiegi marki KUO’S w Pałacu Wiechlice

Każdy z nas marzy o chwili wytchnienia... o możliwości zatrzymania czasu i schowania się przed światem, w miejscu gdzie znajdzie własną oazę spokoju... Takim miejscem na mapie jest Spa & Wellness Pałacu Wiechlice.

W wyjątkowych, zabytkowych wnętrzach znajdą Państwo spokój i możliwość najgłębszego relaksu. Elegancja wnętrz w połączeniu z niespotykaną dbałością o Gości sprawi, że zechcą Państwo do nas często wracać.

Kosmetyki z najwyższej światowej półki w połączeniu z profesjonalną kadrą gwarantują najlepsze efekty zabiegów.

Pałacowe SPA wprowadza na rynek Polski Profesjonalną Markę Ekskluzywnych Kosmetyków KUO’S.

Firmę, która jest obecna na ponad dwudziestu rynkach wybraliśmy po dogłębnej analizie i testach. Efekty, które osiągają nasi Goście po seriach zabiegów  firmowanych tą Marką  przechodzą najśmielsze oczekiwania. Nie bez powodu firma KUO’S doskonale funkcjonuje na światowym rynku kosmetycznym.

Teraz Magię Luksusu  możemy poczuć  na własnej skórze. Już na wyciągnięcie ręki- 
w Wiechlicach możemy oddać się Rytuałom, które przenoszą do Świata Relaksu i Odprężenia.

Proponowana, szeroka gama zabiegów pozwoli sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, a dzięki wyjątkowej atmosferze odpoczywa zarówno ciało jak i dusza.

Zapraszamy do Pałacu w Wiechlicach.

Źródło: Pałac Wiechlice

...................................................................................................................................................................................................

Więcej informacji o fercie hotelowej i SPA - Pałac Wiechlice - zobacz »